Пенал TOP Model із серії CANDY CAKE ментоловий Топ Модель Depesche 11010 mint
Дизайнерська серія Candy Cake від TOPModel дуже няшний та симпатичний! Цей силіконовий пенал доступний у рожевому, фіолетовому та синьому кольорах. Практично: еластична петля всередині для фіксування гумки або лінійки.
Він на 100% нашний!
Довжина: 6 см
Ширина: 6 см
Висота: 19,5 см
Вага: 0,113 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 544 г |
| Высота | 20 см |
| Диаметр | 6 мм |
| Длина | 20 мм |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пенал-тубус |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴





