Сумочка месенджер TOP Mode для дівчинки MIAMI Топ Модель Fergie & Christy
Сумочка месенджер TOP Mode для дівчинки MIAMI Топ Модель Fergie & Christy
TOPModel невелика сумка через плече MIAMI Fergie & Christy" Супер літні кольори: Невелика сумка через плече MIAMI в бірюзовому, рожевому та фіолетовому кольорах з великим мотивом TOPModel на блискучому тлі створює справді чудовий настрій! У головному відділенні на блискавці достатньо місця для мобільних телефонів тощо.
Розміри 14,5х19х2,5 см
Рекомендований вік 5 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 г |
| Высота | 18 см |
| Глубина | 20 см |
| Длина | 20 мм |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴




