TOP Model Пенал FAIRY з наповненням і кодовим замком Топ Модель Depesche 11213
Top Model - це прекрасна концепція для дівчаток, які цікавляться модою і красою. В основі бренду - дружба, музика і творчість, які відображаються в тематиці продукції Fantasy Model.
НОВИНКА! Пенал закривається паролем - набираючи ПІН-код - і вуаля він октрит. Код можна міняти.
Три відділення з симпатичними застібками-блискавками заповнені канцтоварами.
У комплекті:
18 кольорових олівців від Lyra
товстий і тонкий олівець
Лінійка довжиною 15 см
Точилка для товстих і тонких олівців
гумка
твердий клей
ножиці
гаманець
Склад: 100% поліестер
Габарити В 20 х Ш 13 х Г 7 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Вес | 544 г |
| Высота | 20 см |
| Длина | 7 см |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-книжка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 13 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴





