TOP Model рюкзак малий Балет з пайєтками - ТОП Модель Русалка
TOP Model рюкзак Балет
Стильний невеликий рюкзак рожевого кольору з пайєтками від бренду TOP Model неодмінно затьмарить усі інші рюкзаки! У ньому ти зможеш носити свої найнеобхідніші речі, такі як: улюблені іграшки, канцелярське приладдя, пляшечку з водою, перекус, книжку та багато іншого.
Виріб має:
одне основне відділення,
блискавка декорована підвіскою - метеликом та сердечком;
регульовані ремінці для твоєї зручності.
Ідеальний для міських прогулянок і подорожей.
Розмір: 15x19x23 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 10 см |
| Длина | 11 мм |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рюкзак |
| Толщина | 10 |
| Ширина | 19 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴






