
Набір в школу рюказк, сумка і наповнений пенал для хлопця - Monster Cars від Depesche 8972
6 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: 8972
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір в школу рюказк, сумка і наповнений пенал для хлопця - Monster Cars від Depesche 8972
Набір, що складається з: рюкзака, сумки для взуття, пенала,наповненного канцелярією пенала
Розміри: 32 х 22 х 39 см;
Рюкзак з невеликим карманом зовні
Регульовано довжини спини та
Об'єм: 14,25 літра
Вага: 620г
Дизайн: автомобілі-монстри Monster Cars
Особливості: Регулювання довжини спинки, дихаюча прокладка спинки, ремінь на грудях, жорстка основа, відбиваючі світло елементи, виготовлений з високоякісного водостійкого матеріалу та багато іншого..
Країна бренду: Німеччина
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 620 г |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 22 см |
| Объем | 15 л |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
Информация для заказа
- Цена: 6 499 ₴








