Альбом для розфарбовування Top Model Танці Дизайн одягу Топ Модел (10959)
Альбом для розфарбовування Top Model Танці Дизайн одягу Топ Модел (10959)
Ти любиш танцювати і хочеш зобразити своє хобі на папері? Тоді креативний альбом для розфарбовування TOP Model Танці якраз для тебе! Всередині 30 листів, які пропонують масу можливостей показати всі танцювальні стилі, які приходять на розум, або створювати абсолютно нові.
Альбом для розфарбовування TOP Model Танці містить:
30 аркушів (60 сторінок);
сторінки з паперовими тканинними принтами;
3 трафарети;
2 листи наклейок з фольги;
спіральна палітурка.
Трафарети з альбомів для розфарбовування можна використовувати в інших альбомах. Вони зроблені дуже якісно і прослужать довгий час.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вид творчества | Рисование |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Высота | 30.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 30,5 x 1,5 x 33 см |
| Длина | 33 мм |
| Комплектация аксессуарами | True |
| Персонажи | TOPModel Friends |
| Ширина | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 560 ₴










