Рюкзак шкільний Upixel Super Class Senior-Синій юпіксель WY-U19-003M
Яскравий і стильний рюкзак з жорсткою спинкою і широкими лямками - кращий вибір для школяра.
Всередині - основне відділення для книг, а також два додаткових - для зошитів, гаджетів і інших дрібних предметів.
Зовні є 3 кишені - передній накладної та два бокових - один на блискавці, другий - на гумці для пляшечки з водою.
Головна родзинка рюкзака - піксельна панель, виготовлена з силікону, на якій за допомогою пікселів (входять в набір) дитина може викладати найрізноманітніші малюнки, тим самим розвиваючи свою уяву і індивідуальність!
Рюкзак Upixel Super Class Senior-Синій виготовлений з міцного матеріалу, має м'яку спинку і досить широкі лямки, спеціально для комфортного носіння. Він складається з одного великого відділення, в яке можна вкласти все необхідне для школи, і невеликого кишеньки на блискавці, розташованого на передній частині рюкзака, в який можна помістити різні, але такі необхідні, дрібниці. Крім того, на ньому є спеціальне поле для пікселів, де дитина зможе проявити свої творчі здібності і викласти красивий малюнок. Таким чином, кожен день рюкзак буде виглядати по-новому.
Розміри 29 х 43 х 15 см
Обсяг 22 л
рюкзак, 120 пікселів;
вік: від 6 років;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Upixel |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 15 см |
| Обсяг | 22 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір (") | Середній |
| Стан | Нове |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴
