Сумка для дівчинки ТОР Model Friends Love Letters синя Топ Модел (11427)
Сумочка із серії ТОР Model Friends Love Letters - незамінна річ та ідеальний подарунок для дівчинки.
сумочка маленька
дизайн - ТОР Model Friends Love Letters синя
розмір 6,5 х 20 х 20 см.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 242 г |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 6 см |
| Длина | 15.5 мм |
| Комплектация аксессуарами | True |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Персонажи | IcePrincess |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴



