
Goo Jit Zu Dino Verapz The Velociraptor Стретч-антистрес Велоцираптор ігрова фігурка (41092)
599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 41092
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Goo Jit Zu Dino Verapz The Velociraptor Стретч-антистрес Велоцираптор ігрова фігурка (41092)
Goo Jit Zu Dino Verapz The Velociraptor Стретч-антистрес Велоцираптор ігрова фігурка (41092)
- оригінальний подарунок для сучасних і активних дітей.
Іграшка зацікавить дівчаток і хлопчиків у віці від 4-х років. Вона виготовлена зі спеціального матеріалу, який можна розтягувати, скручувати і розминати. Усередині фігурки є оригінальне наповнення, яке можна розглянути, сильно розтягнувши ти-рекса - аж в 3 рази. Також варто спробувати його потужні щелепи на міцність, такий герой зможе кинути виклик будь-кому.
Гра з фігуркою допоможе дітям розвинути:
дрібну моторику;
спритність;
координацію рухів;
фантазію.
Розміри : 14 х 5,5 х 12
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moose |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 289 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 15 см |
| Длина | 12 мм |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Герой кино |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴




