Чашка Top Model Коала 300 мл (11446)
Новий тренд TOP Model: Коала! Мила порцелянова кружка з вухами коали та обличчям з одного боку та чудовим мотивом TOPModel з іншого боку вміщує 300 мл вашого улюбленого напою.
Аксесуар здатний прикрасити інтер'єр, і підкреслити індивідуальність свого власника.
Характеристики:
обсяг - 300 мл;
матеріал - фарфор;
Сприяє розвитку уяви і дрібної моторики.
Барвистий і оригінальний аксесуар може бути пам'ятним подарунком або сувеніром.
Через металеву обробку кружка не підходить для посудомийної машини або мікрохвильовки.
Рекомендований вік: 5 +.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Высота | 100 мм |
| Материал | Фарфор |
| Назначение | Универсальное |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.95 г |
| Глубина | 6 см |
| Петелька для подвешивания | False |
| Пол | Женский |
| Тип | Косметичка пенал |
| Тип застежки | Молния |
Информация для заказа
- Цена: 440 ₴






