
Сумка TOP Model спортивна фіолетова з паєтками дитяча спортивна для дівчаток ТОП Модел Depesche 10676
950 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10676
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сумка TOP Model спортивна фіолетова з паєтками дитяча спортивна для дівчаток ТОП Модел Depesche 10676
Як залишатися крутим у спорті? З прохолодою! І ось як виглядає суперстильна серія сумок TOPModel у блакитних акварелях! Абсолютною привабливістю цієї спортивної сумки є великий принт із трьома моделями TOPMode Fergie, Christy та Candy. Кругла сумка має багато місця для спортивного обладнання, взуття та іншого. і її можна носити в руці, а також через плече. На спортивному майданчику, у басейні чи в тренажерній залі - ця спортивна сумка є рекордно крутою! Матеріал: 100% PES, покриття всередині 100% ПВХ;
Довжина: 21,5 см
Ширина: 42 см
Висота: 22 см
Вага: 0,348 кг
Рекомендований вік: 6
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 360 г |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 22 см |
| Длина | 20 мм |
| Пол | Для девочек |
| Размер (") | Средний |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴


