Сумка спортивна ТОР Model FANTASY Model Ballet для дівчинки Топ Модел Depesche 10914
Дизайн: Фентезі-модель Балет
Велике основне відділення на блискавці.
Регульований плечовий ремінь та підтягнуті ремінці
Розміри: прибл. 15 х 43 х 23 см.
Матеріал: 100% поліуретан; підкладка: поліестер.
Яскравий дизайн в сукупності з бездоганною якістю - це Топ Модел.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 363 г |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 15 см |
| Длина | 15.5 мм |
| Комплектация аксессуарами | True |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 43 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴



