Шкільний рюкзак Top Model Зірка з паєтками Топ Модел портфель (10415)
Рюкзак Top Model німецької фірми Depesche. Дуже красивий і якісний. Ваша донька буде від нього в захваті.
Цей крутий шкільний рюкзак від TOP Model покритий двосторонніми паєтками, які змінюють колір з рожевого на сріблястий, варто тільки провести по них рукою!
Ранець з м'якою спинкою має два основних відділення, внутрішню кишеню і дві бокові кишені для дрібниць.
Регульовані лямки.
Виріб має світловідбиваючі нашивки для забезпечення безпеки на дорозі.
М'яка ручка для перенесення і невелика петля, щоб повісити рюкзак.
Посилене дно для збереження форми і надійності.
Матеріал: 100% поліестер.
Вага: 705 г.
Матеріал: 100% поліестер
Розміри: 34 x 44 x 23 см
Обсяг: 20 л
Вік: 6
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 705 г |
| Высота | 44 см |
| Глубина | 23 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Объем | 20 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Персонажи | Friends |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 34 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴






