DINO WORLD рюкзак маленький Акула від TOP Model для хлопчиків Depesche 10972
Цей маленький дитячий рюкзак у формі акули надзвичайно привертає увагу. М’які ремінці, нагрудний ремінь, окреме відділення на блискавці та невеликі бічні відділення роблять цей темно-синій веселий пакет абсолютно придатним для щоденного використання!
Довжина: 11 см
Ширина: 22 см
Висота: 27 см
Вага: 0,28 кг
Вікова рекомендація: 3
серія DINO WORLD
Ця модна серія DINO WORLD для хлопчиків від 5 до 9 років. Завдяки своїй креативності дасть можливість вразити своїх шкільних друзів крутими продуктами. Ці модні шкільні приналежності та численні набори для творчості.
Серія Monster Cars від depesche спціально створена для пошановувачів гонок, стильних автомобілів та всього іншого, що повязує це світ.
Серед продукції depesche Monster Cars :
🚗 пенали з наповненням
🚙 щоденники на кодовому замку
🚗 ручки
🚙 набори канцелярії
🚗 рюкзаки в школу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 280 г |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 11 см |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴






