Іграшка антистрес POP it - POP up поп бульбашки райдужний Квадрат
Ідеальне рашення, щоб побороти стрес.
Новинка 2021 для дорослих і дітей - антистрес Іграшка антистрес POP it - POP up Бульбашки, які ви можете натискати, крутити, і знову перетворювати в бульбашки. Загалом робити все, щоб заспокоїтися і відчути себе краще. Подаруйте оригінальні, незвичайні і яскраві іграшки дітям і дорослим, адже вони абсолютно універсальні і привід для них не важливий.
Матеріал - силікон.
Не токсичний, без смаку, абсолютно безпечний.
Простий у використанні - достатня натиснути на пухирець, і він видасть легкий звук, як ніби лопається; потім переверніть конструкцію і почніть клацати їх знову! Це ідеальні подарунки на дні народження або в якості сувенірів для вечірок. . Він дуже портативний, багаторазовий і добре миється. Яскраві красиві кольору і приємні звуки обов'язково сподобаються будь-якій дитині і дорослому, фактичний колір може трохи відрізнятися від кольору на зображенні.
особливості:
- Бульбашки виготовлені із 100% харчового силікону;
- Не містить БФА
- Іграшку можна мити.
- Вік від 5 до 85
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Силикон |
| Параметри | |
| Тип | Настольные релаксанты |
| Дополнительные характеристики | Игрушка выполнена из пищевого силикона, легко моется. Термостойкая. |
| Размеры | 12,4х12,4х1,5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина | 125 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Высота | 125 см |
| Ширина | 125 мм |
| Диаметр | 125 мм |
| Возраст | От 3-х лет |
| Количество составных элементов | 1 шт. |
- Цена: 220 ₴









