Пенал TOP Model Nice
Стильний пенал бірюзового кольору з принтом TOP Model Nice. Верхній матеріал зроблений з 100-процентного переробленого пластику (пляшки). Ручки і ін. Завжди під рукою в потрібному відділенні для олівців. На практичному внутрішньому клапані, серед іншого, можна розмістити трикутник і розклад.
Пенал TOP Model Nice без наповнення.
на замку яскарава стрічка із лого TOP Model
виробник Depesche (Німеччина)
матерял пеналу це 100% матерял вторинного використання
внутрішній матерял - 100% поліестер
розміри, см 22х11х6,5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 22 см |
| Длина | 6 мм |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка пенал |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 11 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴







