
Ylvi & the Minimoomis Книжка-розмальовка із 8 кольоровими волоконними ручками від Top Model Depesche (7959)
550 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7959
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ylvi & the Minimoomis Книжка-розмальовка із 8 кольоровими волоконними ручками від Top Model Depesche (7959)
Книжка-розмальовка для дівчаток, 8 подвійних волоконних ручок (з кожної сторони ручки пишуча кінцівка 1 груба і одна тонка) Дизайн: Ylvi and the Minimoomis На 30 сторінках (надрукованих з обох сторін) є загалом 60 магічних мотивів єдинорога для розмальовки. Один з 8 фломастерів - це чарівне перо, якщо зафарбувати інший колір, він змінюється Практичне зєдгання листків кільцями для легкого перегортання сторінки. габарити 24,2 x 19,8 x 2,5 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Формат | |
| Ширина | 21 см |
| Длина | 21 см |
| Высота | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Косметичка пенал |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Вес | 220 г |
| Глубина | 6 см |
| Петелька для подвешивания | False |
| Тип застежки | Молния |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴






