
Ylvi & the Minimoomis потрійний пенал з наповненням і LED підсвіткою з серії SPACE Top Model Depesche (11167)
2 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 11167
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ylvi & the Minimoomis потрійний пенал з наповненням і LED підсвіткою з серії SPACE Top Model Depesche (11167)
У цьому потрійному пеналі є достатньо всього, що потрібно вашій дитині в школі. На обкладинці зображений єдиноріг Ная, що летить у просторі. Пенал також оснащений LED світлодіодами, які загоряються натисканням кнопки, створюючи магічний ефект.
Він містить
- 18 фломастерів яскравих кольорів у одному відділенні та
18 кольорових олівців тих же кольорів у середньому відділенні. У першому відділенні є клейова паличка, гумка, подвійна точилка, ножиці, два олівці різної товщини, лінійка (15 см) та невеликий секретний відсік на липучках.
В пеналі
- 18 кольорових олівців від Lyra
- 18 фломастерів від Lyra
- товстий та тонкий олівці
- лінійка, довжиною 15 см
- Точилка для товстих та тонких олівців
- резинка,
- твердий клей,
- ножиці,
- гаманець
Склад: 100% поліестер
Габарити В 20 х Ш 13 х Г 7 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 21 см |
| Высота | 27 см |
| Вес | 220 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Косметичка пенал |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 6 см |
| Петелька для подвешивания | False |
| Тип застежки | Молния |
Информация для заказа
- Цена: 2 400 ₴





