TOP Model Miss Melody дитячий гаманець з серії ТОП Модел CHERRY BLOSSOM (11426)
Практичний гаманець з виблискуючими вишневими квітами спереду. Яскравий цвіт - мрійливий мотив рожевого гаманця CHERRY BLOSSOM від Miss Melody нанесений на тонкий атласний матеріал і прикрашений блиском. З відділенням для монет на блискавці, іменними картками та різними відділеннями для карток та банкнот. на замку яскрава стрічка
- виробник Depesche (Німеччина)
- внутрішній матерял - 100% поліестер
- розміри, см 12х11х3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Ширина | 22 мм |
| Вес | 0.95 г |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Количество отделений для купюр | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Косметичка пенал |
| Пол | Женский |
| Высота | 22 см |
| Глубина | 6 см |
| Петелька для подвешивания | False |
| Тип застежки | Молния |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴




