TOP Model Miss Melody дитячий пенал косметичка з серії ТОП Модел CHERRY BLOSSOM (11428)
Мрійливий мотив рожевої сумки пенала CHERRY BLOSSOM від Miss Melody нанесений на тонкий атласний матеріал і прикрашений блискітками. Всередині він має три відділення, одне з яких має додаткову блискавку. Зображення на передній частині косметички - принт + блискітки на передній частині металевий значок у вигляді серця на замку яскрава стрічка
- виробник Depesche (Німеччина)
- внутрішня матерія - 100% поліестер
- розміри, см 22х12х4
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Тип | Косметичка пенал |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Молния |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Глубина | 6 мм |
| Вес | 0.95 г |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴





