TOP Model дитячий маленький пенал косметичка із серії ТОП Модел NICE (11007)
Свіжий стиль NICE та безпечний для навколишнього середовища: Зовнішній матеріал маленького барвистого пеналу-косметички NICE , це 100% перероблений поліестер. зображення на передні частині пеналу - пришитий на замку яскарава стрічка із лого TOP Model
- виробник Depesche (Німеччина)
- матерял пеналу це 100% матерял вторинного використання внутрішній матерял - 100% поліестер
- розміри, см 20х6х6
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Тип | Косметичка пенал |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 20 мм |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Тип застежки | Молния |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 6 см |
| Глубина | 6 см |
Информация для заказа
- Цена: 545 ₴





