Na na na surprise Машинка для ляльки Кетмобіль 572411
Ляльки та машинки чудово доповнюють одні одних, а коли вони з однієї колекції, то це поєднання стає ідеальним! Тепер ляльки Na! Na! Na! Surprise зможуть їздити у першій м’якій плюшевій машині! І це буде стильно та зручно. Машинка виглядає, як справжня кішечка: у неї є мордочка та хвостик, а це означає, що вона не просто транспорт, а повноцінний учасник гри, якому можна вигадати будь-яку роль!
Особливості:
перша м’яка машинка із тканини у стилі кішечки!
колеса обертаються
До набору входять:
машинка для ляльок.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGA |
| Страна производитель | США |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 38 см |
| Вес | 1850 г |
| Длина | 38 см |
| Ширина | 17 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴










