Дитячий трюковий самокат двоколісний 52738 Best Scooter "WOLF", Червоний
Двоколісний самокат Best Scooter WOLF 52738 (1 амортизатор), Чорно-червоний призначений для дітей від 5-ти років. Конструкція самоката складна, що робить його компактним і зручним для перенесення. Як матеріал для коліс обраний поліуретан. Колеса діаметром 200 мм не бояться зносу і стирання. Каркас самоката виготовлений з міцного і легкого алюмінію. особливості: Вага: 5 кг; Рекомендований вік: від 5 років; Колеса PU, діаметр передніх 200 мм; Висота керма регулюється 90-98 см; Оснащений амортизатором; Підшипники АВЕС 7; Розміри деки: 51,5 х 11 см; Корисна довжина деки: 32 см; Матеріал рами: алюміній; Ножні гальма на задньому колесі; Складна підніжка; Металевий затискач керма; Максимальне навантаження: 70 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best Scooter |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Состояние | Новое |
| Рисунки и надписи | Графити |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Максимальный вес | 35 кг |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Материал изготовления рамы | Другой |
| Количество колес беговела | 2 |
- Цена: 1 590 ₴





