Набір головоломок 3х3 rubik's - Кубик і Міні-кубик - це подарунковий набір, який включає найбільш популярні головоломки.
Особливості:
Rubik's - це єдині справжні кубики Рубика. Володіють характерним фірмовим "хрестом", ці іграшки продаються мільйонами в США і Європейських країнах.
Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захоплюючої гри та інтелектуального розвитку.
Покращений механізм кубика гарантує міцність конструкції і забезпечує плавне і м'яке обертання.
На всіх сторонах кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд.
Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей.
Гра з головоломкою розвиває:
Концентрацію уваги
Дрібну моторику
Пам'ять
Логіку
У набір входить:
Кубик 3х3
Міні-кубик 3х3
Кубик rubik's - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось вже кілька десятків років!
Рекомендовано для дітей від 8 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Оба |
| Материал | Комбинированные материалы: полимерные, металл |
| Питание | Не требуется |
| Наименование Н1 | Набор Головоломок 3*3 Rubik's - Кубик И Мини-Кубик (С Кольцом) |
| Рекомендация по возрасту от | 8 лет |
| Видеообзор | Https://youtu.be/_funL-uyhfE |
| Найменування Н1 (укр.) | Набір головоломок 3*3 RUBIK'S - КУБИК ТА МІНІ-КУБИК (з кільцем) |
| Тип индивидуальной упаковки | Демонстраційна |
| Батарейки входят в комплект | Нет |
| Страна происхождения | КНР |
| Номенклатура | Набор Головоломок 3*3 Rubik's - Кубик И Мини-Кубик (С Кольцом) |
| Ссылка на сайт | Https://www.kiddisvit.ua/catalog/nabor-golovolomok-33-rubiks-kubik-i-mini-kubik-s-kolcom |
| Штрих-код | 6900006489394 |
| Длина (без упаковки) | 5.7 см |
| Интересно играть в возрасте до | 16 лет и старше |
| НаименованиеУкраинскоеПолное | Набір головоломок 3*3 RUBIK'S - КУБИК ТА МІНІ-КУБИК (з кільцем) |
| Подкатегория | Головоломки, , , |
| В комплект входит | Кубик 3*3, мини-кубик 3*3 |
| Высота (без упаковки) | 5.7 см |
| Срок годности, мес. | Неограниченный |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| НаименованиеАнглийскоеПолное | Set of puzzles 3*3 RUBIK'S - CUBE AND MINI-CUBE (with ring) |
| Группа для прайс-листа | ТОВАРЫ ДЛЯ ТВОРЧЕСТВА |
| Ширина (без упаковки) | 5.7 см |
Информация для заказа
- Цена: 440 ₴




