Головоломка rubik's - Кубик рубік 4*4 (RK-000254)
Кубик Rubiks 4х4 - ускладнена версія класичного кубик Рубіка 3х3. У ньому 16 клітин на стороні і зовсім інші алгоритми складання. Ви готові до захоплюючого викликом?Особливості:Rubiks - це єдині справжні кубики Рубіка, які володіють характерним фірмовим "хрестом", ці іграшки продаються мільйонами в США і Європейських країнах. Ця іграшка - класичний приклад з'єднання захоплюючої гри та інтелектуального розвитку. Покращений механізм кубика гарантує міцність конструкції і забезпечує плавне і м'яке обертання. На всіх сторонах кубика використовуються кольорові пластикові вставки, що гарантує довговічність і завжди відмінний зовнішній вигляд. Шарнірний механізм дозволить полегшити обертання і пересування деталей. Гра з головоломкою розвиває:Концентрацію уваги Дрібну моторику Пам'ять Логіку У набір входить:Кубик 4х4; Підставка під кубик для розміщення на полиці. Кубик Rubiks - це унікальна і оригінальна іграшка, яка не перестає займати голови батьків і дітей у всьому світі ось вже кілька десятків років!Рекомендовано для дітей від 8 років.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Оба |
| Материал | Полимерные материалы |
| Питание | Не требуется |
| Наименование Н1 | Головоломка Rubik's - Кубик 4*4 |
| Рекомендация по возрасту от | 8 лет |
| Видеообзор | Https://youtu.be/_funL-uyhfE |
| Найменування Н1 (укр.) | Головоломка Rubik's - Кубик 4*4 |
| Тип индивидуальной упаковки | Демонстраційна |
| Батарейки входят в комплект | Нет |
| Страна происхождения | КНР |
| Номенклатура | Головоломка Rubik's - Кубик 4*4 |
| Ссылка на сайт | Https://www.kiddisvit.ua/catalog/golovolomka-rubiks-kubik-44 |
| Штрих-код | 6900006489370 |
| Длина (без упаковки) | 6.5 см |
| Интересно играть в возрасте до | 16 лет и старше |
| НаименованиеУкраинскоеПолное | Головоломка Rubik's - Кубик 4*4 |
| Подкатегория | Головоломки, , , |
| В комплект входит | Кубик 4*4 |
| Высота (без упаковки) | 6.5 см |
| Срок годности, мес. | Неограниченный |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| НаименованиеАнглийскоеПолное | Puzzle RUBIK'S - CUBE 4*4 |
| Группа для прайс-листа | ТОВАРЫ ДЛЯ ТВОРЧЕСТВА |
| Ширина (без упаковки) | 6.5 см |
- Цена: 549 ₴






