
Ігровий набір з лялькою NA! NA! NA! SURPRISE серії "Teens" – КОКО ФОН СПАРКЛ (з аксесс.)
1 490 ₴
- Нет в наличии
- Код: 572596
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ігровий набір Na! Na! Na! Surprise серії "Teens" – Коко Фон СпарклЗустрічайте нову серію ігрових наборів Na! Na! Na! Surprise! "Teens". Ці ляльки для дівчаток відносяться до fashion dolls. Вони стали вище і рухливіший! З кожною лялькою в наборі ідуть модні аксесуари, які потрібно буде розпакувати з пакетика з конфетті. Ця особливість дозволяє перетворити просте відкриття упаковки в справжнє свято! Ще одна особливість, яка зробить гру з цими ляльками ще цікавіше – знімні головні убори. Тепер їх можна приміряти і іншим Teens!Коко Фон Спаркл виглядає приголомшливо! Ця лялька для дівчаток відрізняється своїм яскравим і екзотичним вбранням і нагадує величну і граціозну птицю фламінго. Чим би вона не займалася, Коко робить це з блиском!Особливості:висота ляльки – 28 см; велика рухливість; у ляльки розкішні довге волосся, які можна розчісувати; в комплекті до кожної ляльки йдуть аксесуари: туфлі, модні наряди, знімний плюшевий головний убір і гребінець. У наборі:лялька 28 см; аксесуари. Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Na! Na! Na! Surprise |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарейки входят в комплект | Нет |
| В комплект входит | 1 большая кукла, аксессуары |
| Вес (без упаковки) | 0 г |
| Вес, брутто | 0 г |
| Видеообзор | Https://youtu.be/HaYPJ3ht9uk, https://youtu.be/zXI5Wkita4Q |
| Высота (без упаковки) | 0 см |
| Группа для прайс-листа | КУКЛЫ И АКСЕССУАРЫ |
| Длина (без упаковки) | 0 см |
| Интересно играть в возрасте до | 13 лет |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Материал | Комбинированные материалы: полимерные, PVC-пластик, текстильные, метал, бумага, и т.д. |
| Наименование Н1 | Игровой набор Na! Na! Na! Surprise серии "Teens" – Коко Фон Спаркл |
| НаименованиеАнглийскоеПолное | Toy set with doll NA! NA! NA! SURPRISE of "Teens" series - Coco Von Sparkle (with accessories) |
| НаименованиеУкраинскоеПолное | Ігровий набір з лялькою NA! NA! NA! SURPRISE серії "Teens" - КОКО ФОН СПАРКЛ (з аксес.) |
| Найменування Н1 (укр.) | Ігровий набір Na! Na! Na! Surprise серії "Teens" - Коко Фон Спаркл |
| Номенклатура | Игровой набор с куклой NA! NA! NA! SURPRISE серии "Teens" – КОКО ФОН СПАРКЛ (с аксесс.) |
| Питание | Не требуется |
| Подкатегория | Коллекционные куклы, Модные куклы, , |
| Пол | Девочка |
| Рекомендация по возрасту от | 3 лет |
| Срок годности, мес. | Неограниченный |
| Ссылка на сайт | Https://www.kiddisvit.ua/catalog/igrovoj-nabor-na-na-na-surprise-serii-teens-koko-fon-sparkl |
| Статус | Хит продаж |
| Страна происхождения | КНР |
| Тип индивидуальной упаковки | Блістер |
| Ширина (без упаковки) | 0 см |
| Штрих-код | 6900006565197 |
Информация для заказа
- Цена: 1 490 ₴





