Беговел Kinderkraft FLY PLUS - зелений (Midnight Green) Велобег
Швидкий, легкий і вражаючий - ось що таке Fly plus. Бігова велосипед для самих маленьких любителів міських прогулянок і паркових пригод. вишуканий
в кожній деталі він відрізняється не тільки ретро-стилем, але і безліччю практичних рішень.
переваги:
Дуже легка рама полегшує дитині катання, а батькові - перевезення улюбленої іграшки дитини.
12-дюймова піна EVA і колеса з підшипниками забезпечують хороше зчеплення з дорогою і зменшують дрібні нерівності.
Дизайн адаптований для користувачів старше 3 років (до 35 кг)
Сідло дозволяє регулювати висоту в широкому діапазоні, тому ви можете легко пристосувати велосипед до зростаючого дитині (33-42 см).
Безпека велосипеда перевірена та підтверджена лабораторією Intertek і відповідає європейським стандартам безпеки EN 71-1.
Колір зелений
Технічні характеристики
Торгова марка: Kinderkraft
Модель: Fly plus
Колір: зелений
Рама: магнієвий сплав
Захвати: гума TPR
Колеса: кулькові підшипники
Вік: від 3-х років
Навантаження: 35 кг
Вага: 3.75 кг
Довжина: 85 см.
Висота: 53 см
Ширина керма: 39 см.
Діаметр колеса: 30 см
Висота до сідла: 33-42 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Максимальный вес | 35 кг |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Количество колес беговела | 2 |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Вес | 3.75 кг |
| Производитель | KinderKraft |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал изготовления рамы | Другой |
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴










