ТОР Model Механічна гумка для стирання Talita & Christy Топ Модел
ТОР Model Механічна гумка для стирання Talita & Christy Топ Модел
Ластик TOPModel в формі зручної ручки для просування вперед. Кольори фіолетовий або малиновий, з маленьким неоновим сердечком і підвіскою сердечком.
Рекомендований вік: 5 +
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 30.5 см |
| Габарити | 30,5 x 1,5 x 33 см |
| Длина | 33 мм |
| Комплектация аксессуарами | True |
| Персонажи | TOPModel Friends |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴






