Конструктор Playmobil 6081 Літак Плеймобил Самолет с туристами
Захоплюючий набір Playmobil 6081 Літак з туристами стане радісним подарунком для вашої дитини і подарує багато годин захоплюючої гри! Всі деталі конструктора виконані з ударостійкого і високоякісного пластику, падіння і удари літаку не страшні! У фігурок Playmobil рухливі кінцівки, а колеса літака вільно обертаються, завдяки чому його можна катати по будь-якій поверхні. Граючи з конструктором дитина зможе придумати безліч цікавих історій.
Дах знімний. Всього в наборі три фігурки висотою 7,5 см.
- Розмір упаковки - 12 x 43,5 x 32,5 см
- Вік: 4-10 л.
- Виробник: Playmobil, Німеччина
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Playmobil |
| Страна производитель | Германия |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 430 мм |
| Ширина упаковки | 320 мм |
| Высота упаковки | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | пилот, пассажиры |
| Тематика | путешествия |
| Цвет | многоцветная |
| Тип конструктора | Конструктор |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴





