TOP Model Гаманець GIRLZ CLUB Christy (ТОП Модел кошелек Кристи 11214)
TOP Model Гаманець GIRLZ CLUB Christy
TOPModel Christy, багато блиску та безліч симпатичних іконок: це нова серія "Girlz Club". Гаманець, що йде в комплекті, має відсік для монет на молнії, відділення для банкнот, а також відділення для карток та відділення для іменних карток.
Матеріал: 100% поліуретан,перед 100% полівінілхлорид, підкладка 100% поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.92 г |
| Длина | 11 мм |
| Тип | Кошелек |
| Толщина | 3 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 11 см |
| Пол | Для девочек |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴






