
Набір для стилювання зачісок Rapunzel Styling Head ( Набор для создания причесок Голова манекен Рапунцель)
720 ₴
- Нет в наличии
- Код: 87155
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Набір для стилювання зачісок Rapunzel Styling Head ( Набор для создания причесок Голова манекен Рапунцель)
Чудовий набір для юної модниці - набір для створення зачісок Дісней Рапунцель. Набір складається з голови - манекена ляльки Rapunzel, гребінця та аксесуарів (бігуді, шпильки, прикраси і т.д.). Манекен має розкішне, густе і довге волосся. Ваша дитина зможе пограти в стайлінг і створити найнесподіваніші і неймовірні образи. Крім веселої гри, набір полегшує процес самостійного догляду за своїм волоссям. Ваша дитина навчиться розчісуватися, заплітати і користуватися шпильками і гумками.
Оригінал Just Play з США.
Вік від 3-х років
Висота манекена - 22 см.
Коробка 27*26*11
Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) .
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 097-033-0100. Будемо вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Just Play |
| Страна производитель | США |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 184 мм |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 356 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 22 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | текстиль, пластик |
| Персонажи | Крижане серце Ельза |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | картон, блистер |
Информация для заказа
- Цена: 720 ₴







