
Screechers Wild L1 Стінгшифт Машинка-трансформер (скричер - Дикі Скричеры "Стингшифт", StingShift )
595 ₴
- Нет в наличии
- Код: EU683113
+380 (97) 033-01-00
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Screechers Wild L1 Стінгшифт Машинка-трансформер (скричер - Дикі Скричеры "Стингшифт" )
Машинка-трансформер Screechers Wild L1 Стінгшифт (EU683113) StingShift
Машинка-трансформер "Дикий скрічер" - унікальна та аексклюзивна у своєму роді іграшка перетворювач. Скрічер StingShift перетворюється на звіра, перевертаючись у повітрі на 360! Машинка СкрічерStingShift розганяється, ловити спеціальний диск, робить перекид і самостійно трансформується прямо в повітрі на ходу. Тому в машинку іграшка збирається вручну. Кілька рухів - і вона знову готова до нового шкереберть.
Машинка-трансформер "Скрічер СтінгШіфт" має міцну конструкцію з надійними кріпленнями і виконана з високоякісного матеріалу.
Всього в серії "Скрічерів" представлено 16 машинок, кожна з яких є окремим персонажем. Машинки можуть перетворюватися у тварин, птахів, динозаврів або рептилій. Саме час зібрати всю команду "Скрічерів"
У комплекті:
машинка-трансформер (8х4х3 см)
2 магнітних диска (3 см)
Характеристики:
Тип: Машинка-трансформер
Вага: 133 гр
Розмір: 16х5х21 см
Для дітей від 6 років
Матеріал: полімерні матеріали, магніти і метал
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 133 г |
| Возрастная группа | 6+ |
| Высота | 21 см |
| Длина | 16 мм |
| Персонажи | StingShift |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Ширина | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴







