
Screechers Wild L1 Джейхокт Машинка-трансформер (скричер - Дикі Скричеры "Джейхокт", Jayhawk )
595 ₴
- Нет в наличии
- Код: EU683111
Screechers Wild L1 Стінгшифт Машинка-трансформер (скричер - Дикі Скричеры "Джейхокт", Jayhawk )
Машинка-трансформер Screechers Wild L1 Скричер Джейхок (EU683111) Машинка-трансформер "Дикий скрічер" - унікальна та ексклюзивна у своєму роді іграшка перетворювач. Скрічер StingShift перетворюється на звіра, перевертаючись у повітрі на 360! Машинка Скричер Джейхок (EU683111) розганяється, ловити спеціальний диск, робить перекид і самостійно трансформується прямо в повітрі на ходу. Тому в машинку іграшка збирається вручну. Кілька рухів - і вона знову готова до нового шкереберть. Машинка-трансформер "Скричер Джейхок (EU683111)" має міцну конструкцію з надійними кріпленнями і виконана з високоякісного матеріалу. Всього в серії "Скрічерів" представлено 16 машинок, кожна з яких є окремим персонажем. Машинки можуть перетворюватися у тварин, птахів, динозаврів або рептилій. Саме час зібрати всю команду "Скрічерів"
У комплекті:
- машинка-трансформер (8х4х3 см)
- 2 магнітних диска (3 см)
- Характеристики: Тип: Машинка-трансформер
- Вага: 133 гр
- Розмір: 16х5х21 см
- Для дітей від 6 років
- Матеріал: полімерні матеріали, магніти і метал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 5 мм |
| Длина | 16 мм |
| Высота | 21 мм |
| Вес | 133 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Персонажи | StingShift |
| Возрастная группа | 6+ |
- Цена: 595 ₴








